مراحل و مدارک ثبت نام و دریافت غرفه فروش


ثبت نام در سایت

پس از ثبت نام از منوی بالای سایت، میتوانید بلافاصله با استفاده از اطلاعات ارسال شده به آدرس ایمیلتان وارد پنل کاربری شده و ضمن مشاهده محیط پنل؛ اطلاعات تکمیلی را وارد نمایید.

همچنین در این مرحله میتوانید با ثبت نام در قسمت مشاوره رایگان، اطلاعات تماس خود را برای ما بفرستید تا کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و سوالات احتمالی شما را پاسخ دهند.

مشاهده پنل و ارسال اطلاعات

پس از ورود به پنل لازم است اطلاعات مربوط به فروشگاه اینترنتی را ثبت بفرمایید و ضمن واریز آنلاین هزینه اشتراک ( یا واریز به بانک و اسکن فیشها) اسکن کارت ملی را در بخش مربوطه آپلود فرمایید.

پس از تکمیل اطلاعات متن قرارداد بر اساس اطلاعات اعلامی شما به طور خودکار تهیه شده و برای شما نمایش داده میشود. این متن دقیقا همان متن قراردادی است که نسخه چاپی امضا شده آن برای شما ارسال میشود.

فعالسازی پنل و ارسال قرارداد کتبی

پس از تایید مدارک و اطلاعات ارسالی شما، پنل پستی شما فعال شده و قابل استفاده خواهد بود. به موازات، قراراداد کتبی همکاری برای شما ارسال میشود.

بخش پشتیبانی در پنل شما پیش بینی شده است. شما میتوانید سوالات خود را از طریق ارسال تیکت از مسئولین فنی یا بازرگانی بپرسید.

سوالات متداول در مورد غرفه های فروش اینترنتی موزه بازار


آیا به محصول ارسالی من بیمه پستی تعلق میگیرد؟

برای اساس  قوانین شرکت پست برای تمام مرسولات پستی بیمه پستی وجود دارد و اگر مرسولات بیمه شده به هر دلیلی خسارت دیده و یا مفقود شده است خسارت مربوط به آن بر اساس ارزش اظهار شده مرسوله توسط صاحب آن پرداخت می شود و در صورتی که مرسوله بیمه نشده باشد توسط تعرفه های اعلامی از سوی شرکت پست پرداخت خسارت صورت خواهد گرفت.

من در خانه ام کارگاه تولید صنایع دستی دارم. آیا میتوانم از خدمات غرقه فروش اینترنتی موزه بازار بهره مند شوم؟

 بله شما میتوانید با ثبت نام  از طریق تکمیل فرم درخواست غرفه فروش  در موزه بازار کارتان را شروع کنید و با  کارشناسان ما تماس بگیرید تا برای عرضه و نمایش محصولات‌تان درموزه بازار اقدام کنند. به این روش همکاری شما ضمن بزرگ‌تر کردن و تبلیغات آسان بازار فروشتان، در هم افزایی و بازارسازی برای هنرمندان دیگر هم صنف تان نیز گام برداشته اید. 

نمونه هایی از غرفه های موزه بازار


با ما در تماس باشید


در صورت داشتن هرگونه سوال ، نظر و پیشنهاد از طریق کانالهای زیر با ما در ارتباط باشید.

0914 786 9800